Į šių metų spalio 24 dienos gimnazijos kūrybinę-projektinę veiklą „Mokomės kurdami“ buvo pakviesti Senamiesčio progimnazijos 6-8 klasių mokiniai.

Dalyvaujant gimnazijos pirmokams ir progimnazijos šeštokams fizikos pamokoje „Fizika virtuvėje“ (mokyt. A.Surblienė) piešėme ant pieno; tyrėme, kuri daržovė ar vaisius yra geriausias elektros šaltinis; tyrėme, kas plaukia vandenyje, o kas tik druskos tirpale; tyrėme įvairių medžiagų šiluminį laidumą. Fizikos pamokoje „Veikiančio mechaninio modelio gamyba“ gaminome mašinėlę su reaktyviniu varikliu ir lenktyniavome. Abi fizikos pamokas baigėme šerbeto gamyba ir ragavimu.

3 klasės gimnazistai matematikos pamokoje „Meno geometrija“ (mokyt. A.Žitinevičienė) susipažino su aukso pjūviu ir patys pabandė pritaikyti geometriją mene.

Išėmę nuotrauką iš savo šeimos albumo ar išsaugoję mobiliajame telefone 1c ir 1e klasių mokiniai ją atsinešė į istorijos pamoką „Vienos nuotraukos istorija“ (mokyt. E.Vitkauskienė). Klausydamiesi pasakojimų tarsi laiko mašina iš XXI a. nusikėlėme ir į XIX a.
Kauno Senamiesčio progimnazijos 7a ir 8a klasės mokiniams pamokos temą padiktavo artėjanti Konstitucijos diena. Jie kūrė ir pristatė Vaiko Konstituciją.

2a, 2b ir 2c klasės gimnazistai kartu su 6-omis Senamiesčio progimnazijos klasės mokiniais anglų kalbos pamokos metu turėjo galimybę sudalyvauti amerikietiškoje viktorinoje „Halloween special“ (mokyt. I.Simončiuk). Mokinių komandos, žaismingai rungtyniaudamos dėl nugalėtojo vardo, bendravo anglų kalba ir išbandė savo žinias apie Heloviną.

1 d klasės gimnazistai sudalyvavo anglų kalbos debatų pamokoje tema „Ar mums reikia naminių gyvūnų?“ (mokyt. I.Simončiuk) ir mokėsi pasiruošti debatams.

1a klasės mokiniai per istorijos pamoką (mokyt. I.Šarkanaitė) kūrė Gimnazijos Konstituciją.

Turizmo ir mitybos pamokoje (mokyt. R.Kvedarienė) vyko protų mūšis „Kelionė po Lietuvą“, kuriame dalyvavo 6b kl. ir 3 kl. mokiniai.

3-ių klasių gimnazistai ir Senamiesčio progimnazijos 8 b klasės mokiniai dalyvavo ekonomikos pamokoje „Riboti ištekliai: statom aukščiausią bokštą“ (mokyt. V.Zolubienė). Dirbdami komandose ir turėdami ribotus išteklius statė popierinį bokštą. Pamokos metu mokiniai suvokė, kad darnus komandinis darbas ir efektyvus išteklių naudojimas bei kūrybiškumas padeda pasiekti laimėjimų ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime

Daugiau akimirkų iš kūrybinių pamokų:

Uždaryti Meniu