Spalio 7 d. 2a ir 2d klasių mokiniai dalyvavo KTU Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto jau tradicija tapusiame socialiniame edukaciniame projekte „Mokiniai renka Seimą”.

Diskusiją, vykusią nuotoliniu būdu, moderavo žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Debatuose dalyvavo  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų, Lietuvos socialdemokratų partijos, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio, Darbo partijos atstovai. Buvo diskutuojama aktualiomis švietimo, jaunimo užimtumo ir aplinkosaugos politikos temomis.

Renginio metu moksleiviai uždavinėjo klausimus partijų atstovams, balsavo internetu už jiems patikusią partiją atskirais diskusijos klausimais.

Dalyvavimas šiame projekte mokiniams padėjo geriau suprasti rinkimų procesą. Tokie renginiai ugdo jų pilietiškumą ir skatina įsitraukti į politinį šalies gyvenimą.