Vasario 12 dieną  3-4 klasių gimnazistai dalyvavo tarpklasinėje matematikos viktorinoje „MMM“. Mokiniams teko spręsti įvairias užduotis, kurios reikalauja loginio ir greito mąstymo, pastabumo. Šio renginio tikslas išaiškinti sumaniausią–išradingiausią klasių mokinių grupę, kuri dalyvaus Kauno miesto tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 4D klasės mokinių komanda „X ir Y“ (Inesa Dolotovaitė, Raminta Mockutė, Evita Ramanauskaitė, mokinius ruošė mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Antrąją vietą užėmė 3B/E klasės mokinių komanda „ΠRMŪNA“ (Paulius Kančiauskas, Algirdas Šmitas, Kristupas Bilinskas, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Trečiąją vietą užėmė 3F klasės mokinių komanda „SPJūvis“ (Viktorija Staseliūnaitė, Paulina Sirvydytė, Emilija Vietrinaitė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Ketvirtąją vietą užėmė 3B klasės komanda „Pitagoro jaunimas“ (Lukas Navickas, Gerardas Butautas, Karolina Ieva Šerpetytė, mokinius ruošė mokytoja metodininkė Lionė Čaikauskienė).

Penktąją vietą užėmė 3E klasės mokinių komanda „Quick Maths‘‘ (Regimantas Domantas Kudirka, Arnas Petraitis, Gabrielius Putelis, mokinius ruošė mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Matematinės viktorinos „MMM“ organizatorius

Kauno „Aušros“ gimnazijos