Birželio karštis nėra labai malonus mokiniams sėdėti tvankiose klasėse, todėl pamokos gali vykti ir kitose aplinkose. 2 e gimn. klasės mokiniai su mokytoja Marija Gustainiene džiaugėsi literatūros lankomis Muzikinio teatro sodelyje. Per visus mokslo metus kiekvienam įstrigo koks nors kūrinys ar epizodas, kuriuo galėjo pasidalinti su draugais. Daugumai artimiausia buvo Juozo Grušo drama ,,Meilė, džiazas ir velnias“. Gal todėl, kad kalbama apie jaunų žmonių problemas, kurių mes dažnai negirdime? Literatūra atsako į daugelį klausimų, kviečia mąstyti ir kurti.

3 b gimn. klasės mokiniai su mokytoja Marija Gustainiene gamtoje užsiėmė kūryba: tereikėjo parašyti mažutę miniatiūrą ir įprasminti savo emocijas. Vienuoliktokai kūrybingi. O miniatiūras paskyrėme gimtadienį švenčiančiai Dovilei. Visi nusifotografavome bendroje nuotraukoje.

2 b klasės mokiniai su mokytoja Marija Gustainiene paskutines lietuvių klabos pamokas šiais metais leido gamtoje. Mokiniams atsivėrė plačios kūrybos erdvės, jie galėjo džiaugtis savo pačių kūrinėliais. Poezija pasibeldė į mokinių širdis.

Uždaryti Meniu