DSC01737

2018 m. kovo 8 dieną  2 e gimnazistai suorganizavo sumaniausios–išradingiausios– linksmiausios grupės renginį LIK‘as, kuriame varžėsi mokiniai iš 1-3 gimnazijos klasių.

Grupės ruošė savo komandos pristatymą, atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, jos geografija, kalba ir t.t. Taip pat buvo vertinami komandų kapitonų parengti klausimai bei komandų parengti namų darbai.

Sveikiname nugalėtojai:

Pirmąją vietą užėmė 1D klasės mokinių komanda „Linkolnai“ ( Algirdas Šmitas, Paulius Kančiauska, Giedrius Merkevičius, Kristupas Bilinskas).

Antrąją vietą užėmė 3B klasės mokinių komanda „VIVA‘‘ (Vesta Sažėnytė, Ieva Urbanaitė, Arminas Stundys, Vilius Labanauskas).

Trečiąją vietą užėmė 2A klasės mokinių komanda „Mandarinai“ (Orneta Lašaitė, Deimantė Lašaitė, Vytautas Bunevičius, Karolis Skučas).

LIK‘o organizatoriai 2e klasės mokiniai

Nuotraukų galerija