2018 m. lapkričio 27 dieną  3 e gimnazistai suorganizavo sumaniausios–išradingiausios– linksmiausios grupės rinkimą LIK‘o konkurse, kuriame varžėsi mokiniai iš 1-3 gimnazijos klasių.

Grupės ruošė savo komandos pristatymą, atsakinėjo į įvairius klausimus, susijusius su Lietuvos istorija, jos geografija, kalba ir t.t. Taip pat buvo vertinami komandų kapitonų parengti klausimai bei komandų pristatyti namų darbai.

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė 3E klasės mokinių komanda „1 2 3 4“ ( Justinas Griza, Arūnė Petrusevičiūtė, Monika Lagauskaitė, Aivaras Zaveskis).

Antrąją vietą užėmė 2D klasės komanda „Linkolnai“ ( Algirdas Šmitas, Paulius Kančiauska, Mantas Mažeika, Kristupas Bilinskas).

Trečiąją vietą užėmė 1A klasės mokinių komanda „Istorikai‘‘ (Viltė Bielinskytė, Lukas Bakys, Deimantė Kinderytė, Rugilė Rimkevičiūtė).

Ketvirtąją vietą užėmė 1E klasės mokinių komanda „Išmintingieji linksmučiai“ (Beatričė Šišlaitė, Kamilė Tomkutė, Viltė Grinkevičiūtė, Svajūnė Bytautaitė).

LIK‘o organizatoriai 3e klasės mokiniai

Klasės vadovas Gintautas Augulis