Šių metų vasario 7 d.  „Aušros“ gimnazijos atstovai dalyvavo jau trečius metus iš eilės Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijoje Lietuvos mokiniams organizuojamame žinių konkurse- protmūšyje apie Lietuvą „Kas? Kur? Kada?”. Šiemet rungėsi 7 komandos iš Kauno miesto ir rajono, Jonavos ir Kazlų Rūdos miestų.

Protų mūšis – tai unikalus, linksmas, intelektualus protinis komandinis žaidimas, kurio metu pramogos suderinamos su protine veikla. Žaidžiant dalyviams buvo pateikiama įvairių sričių klausimai, kuriems atsakyti reikėjo pasitelkti kūrybiškumą, logiką bei komandinį darbą.

Visi dalyviai apdovanoti Kauno rajono Švietimo centro padėkos raštais ir diplomais.

Sveikiname 2d klasės mokinius: Gerdą Stoškelytę, Pauliną Sirvydytę, Joną Pancerį ir Kristupą Bilinską, renginyje atstovavusius mūsų gimnazijai ir užėmusius garbingą II vietą.

Uždaryti Meniu