• Projektai

Kūrybingas ir atviras naujovėms klasės auklėtojas=Sėkmingi ir kūrybingi mokiniai

Mobilumas 3

2021.09.20-24 dienomis Kauno „Aušros“ gimnazijos mokytojos Lina Sutkuvienė, Sigita Mikalauskienė, Jurgūnė Savickienė ir Rasa  Veličkienė dalyvavo Erasmus+ mobilume Kipre, Limasolio mieste, kur su kitų šalių dalyvėmis gilino žinias apie įvairius mokymo(si) metodus kursuose „Blended Learning&Flipped Classroom”. Mokymų metu įgytomis žiniomis vėliau buvo dalinamasi ir su gimnazijos bendruomene metodinės valandos metu bei pravedant atviras pamokas ir praktiškai pristatant mokymo(si) metodus.

Pranešimas „ Kaunas „Aušra“ Upper-secondary school and its international projects“

2021.09.21 dieną Kauno „Aušros“ gimnazijos mokytojos Lina Sutkuvienė, Sigita Mikalauskienė, Jurgūnė Savickienė ir Rasa  Veličkienė,  dalyvaudamos  Erasmus+ mobilume Kipre, Limasolio mieste, kur su kitų šalių dalyvėmis gilino žinias apie įvairius mokymo(si) metodus kursuose „Blended Learning&Flipped Classroom”, skaitė pranešimą  “Kaunas „Aušra“ Upper-secondary school and its international projects”.

Atvira pamoka „Tongue Twisters in Lithuanian Language“

2021.09.23 mokytojos Lina Sutkuvienė, Sigita Mikalauskienė, Jurgūnė Savickienė ir Rasa  Veličkienė  Erasmus+ mobilumo Kipre, Limasolyje, kursų „Blended Learning&Flipped Classroom” dalyviams ir kviestiniams svečiams vedė atvirą pamoką apie lietuviškas greitakalbes „Tongue Twisters in Lithuanian Language“.