Baigėsi Kauno miesto 5-10 klasių mokinių (užsienio) rusų kalbos praktinis projektas „Literatūrinė uogienė“, trukęs vieną mėnesį.  Projekto tikslas – ugdyti mokinių komunikavimo, iniciatyvumo  ir kūrybingumo kompetencijas.  Projekto uždaviniai: domėtis kultūriniais reiškiniais;  įgyvendinti įtraukiojo ugdymo principus; kūrybingai įgyvendinti sumanymus, naudoti įvairias priemones.

Projekto dalyviai  – 1c klasės gimnazistų komanda,  jų tėvai.

Per lietuvių kalbos pamoką mokiniai atliko vertimus apie žinomo rašytojo Levo Tolstojaus  gyvenimą, kūrybą.  Per rusų kalbos pamoką  Gerda, Aridas ir Skaistė pristatė savo pranešimą klasės mokiniams.  Urtė ir Gustas per biologijos pamoką ruošė pranešimą apie citrininių vaisių naudą ir žalą organizmui. Mokiniai atliko bandymus.

Integracija su technologijomis vyko namuose.  Pagal senovinį L. Tolstojaus šeimos receptą  Erika, Julija ir Migle virė apelsinų uogienę.

Vyko integracija ir su informacinėmis technologijomis. Marius ir Vygantas kūrė uogienių logotipą,  gamino etikėtes.

Pati smagiausia  dalis –  „saldžioji“ projekto dalis. Refleksija. Visi  klasės gimnazistai degustavo uogienę, vaišinosi arbata, dalinosi mintimis apie projektą.

Kartu su 1c klasės mokiniais projekte dalyvavo mokytoja metodininkė G. Garliauskienė, mokytoja metodininkė R. Skirgaikienė,  mokytojas metodininkas A. Šakalys, mokytoja ekspertė N. Kliorienė. Konsultavo dėl uogienės virimo  Erikos, Julijos ir  Miglės mamos ir močiutės.

BUVO SMAGU KURTI KARTU IR ATRASTI NAUJŲ PATIRČIŲ!