Vasario 27 d. Kauno lėlių teatre vyko kūrėjų renginys ,,Supuosi ant debesų“, skirtas Gimtosios kalbos dienai paminėti (organizatorė lietuvių kalbos mokytoja ekspertė Marija Gustainienė). 3 e gimn. klasės mokinės Vaiva Nenartavičiūtė, Barbora Krinicinaitė, Ugnė Juršytė, Kamilė Rudzinskaitė, Milita Tadaravičiūtė skaitė mokytojos Marijos Gustainienės eilėraščius iš knygos ,,Grįžtu iš ilgesio sodų“, Justino Marcinkevičiaus, Henriko Radausko eilėraščius. Savo kūrybos dainą ,,Balso paštas“ ir kitas dainavo ir grojo ukulėle 3 a gimn. klasės mokinys Eidenis Banaitis, 2 d gimn. klasės mokinė Gustė Mickevičiūtė. Didžiulį pluoštą savo kūrybos skaitė 4a gimn. klasės mokinė Akvilė Žukaitė bei buvusi mūsų gimnazijos mokinė Gerda Tumelytė. Smagu, kad į renginį atėjo ir mokinių tėvelių. Graži popietė dovanojo smagių emocijų – supomės ant debesų.