20171019_125259

Spalio 18 dieną Kauno moksleivių aplinkotyros centre vyko mokinių tiriamųjų darbų konferencija, kurios tema  – sveikos gyvensenos galimybės ir perspektyvos. Mūsų gimnazijos II b kl. mokinės Nomeda Navickaitė ir Gerda Tumelytė atliko tiriamąjį darbą apie nenatūralių priedų higienos ir kosmetikos produktuose poveikį žmogaus sveikatai, o Gabrielė Kirlytė ir Aušrinė Žukauskaitė šia tema parengė pranešimą ir jį pristatė konferencijos metu. Pranešimas sulaukė dėmesio dėl temos aktualumo ir įdomiai atlikto tyrimo. Mokinėms įteikti padėkos ir konferencijos dalyvio pažymėjimai.

To paties renginio metu apdovanoti rugsėjo-spalio mėn. vykusios parodos-konkurso ,,Lietuvos vaistiniai augalai” laureatai. Čia taip pat pavyko Gerdai Tumelytei (IIb kl.). Jos nuotrauka „Avietė” neabejotinai – meniškiausia. Gerda apdovanota laureto diplomu ir prizais.