MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ KOMISIJA

Mokinių priėmimo į gimnaziją komisijos sudėtis:

  • Komisijos pirmininkė  – direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Statkutė

Komisijos narai:

  • Rūta Petrauskaitė-Gervickienė, anglų k. vyr. mokytoja;
  • Algirda Surblienė, fizikos mokytoja ekspertė, gimnazijos tarybos sekretorė;
  • Lionė Čaikauskienė, matematikos mokytoja metodininkė;
  • Aušra Dailydaitė, socialinė pedagogė.
  • Daiva Mikučionienė, etikos mokytoja metodininkė;
  • Gintautas Augulis, matematikos mokytojas metodininkas;
  • Rima Skirgailienė, biologijos mokytoja metodininkė;
  • Eglė Aleknavičienė, geografijos mokytoja;

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

  • Komisijos pirmininkas –  direktoriaus pavaduotojas ugdymui Gintautas Rimkevičius
  • Komisijos pirmininko pavaduotoja – socialinė pedagogė metodininkė Aušra Dailydaitė 
  • Komisijos sekretorė  – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lina Sutkuvienė

Komisijos nariai:

  • Psichologė Kristė Ribikauskaitė
  • Anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Veličkienė
  • Vyr. kūno kultūros mokytoja Indrė Každailytė
  • Matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis
  • Biologijos mokytoja metodininkė Edita Railė
  • Anglų kalbos mokytoja Jurgūnė Savickienė
  • Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Violeta Čekanauskienė

KRIZIŲ VALDYMO KOMANDA

Komandos nariai:

Komandos vadovė –  direktorė Nerija Baltrėnienė

  • Narys, atsakingas už komunikaciją – direktoriaus pavaduotojas ugdymui Gintautas Rimkevičius
  • Narė, atsakinga už psichologinės pagalbos organizavimą ir (ar) teikimą – psichologė Kristė Ribikauskaitė
  • Narė, atsakinga už saugumą ­– socialinė pedagogė metodininkė Aušra Dailydaitė
  • Narė, atsakinga už pirmosios medicininės pagalbos organizavimą – sveikatos priežiūros specialistė Violeta Čekanauskienė

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ KOMISIJA

Komisijos pirmininkas – geografijos mokytoja Eglė Aleknavičienė 

Komisijos nariai:

  • Anglų kalbos mokytojas metodininkas Tomas Poškaitis
  • Kūno kultūros mokytoja metodininkė Loreta Gustaitienė
 
GIMNAZIJOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO KOORDINACINĖ DARBO GRUPĖ
 
KoordinatorėKristina Statkutė, direktorės pavaduotoja ugdymui.
 

Nariai:

  • Gintautas Rimkevičius, direktorės pavaduotojas ugdymui;
  • Sigita Mikalauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Elena Vitkauskienė, istorijos mokytoja metodininkė;
  • Natalija Kliorienė, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
  • Artūras Šakalys, informacinių technologijų mokytojas metodininkas;
  • Daiva Jokūbaitienė, bibliotekos – informacinio centro vedėja.
STRATEGINIO PLANO 2019-2021 MOKSLO METAMS DARBO GRUPĖ
 
  • Nerija Baltrėnienė, gimnazijos direktorė – pirmininkė;
  • Aušra Gruzdė, direktorės pavaduotoja ūkio reikalams;
  • Kristina Statkutė, direktorės pavaduotoja ugdymui;
  • Gintautas Rimkevičius, direktorės pavaduotojas ugdymui;
  • Algirda Surblienė, fizikos mokytoja ekspertė;
  • Sigita Mikalauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Alma Žitinevičienė, matematikos mokytoja metodininkė;
  • Dalia Jankauskienė, gimnazijos tarybos pirmininkė;
  • Gabrielius Putelis, 4e klasės mokinys;
  • Emilija Vietrinaitė, 3 d klasės mokinė.
Uždaryti Meniu
Skip to content