MOKINIŲ PRIĖMIMO Į GIMNAZIJĄ KOMISIJA

Mokinių priėmimo į gimnaziją komisijos sudėtis:

  • Komisijos pirmininkė  – direktorės pavaduotoja ugdymui Kristina Statkutė

Komisijos narai:

  • Rūta Petrauskaitė-Gervickienė, anglų k. vyr. mokytoja;
  • Algirda Surblienė, fizikos mokytoja ekspertė, gimnazijos tarybos sekretorė;
  • Lionė Čaikauskienė, matematikos mokytoja metodininkė;
  • Aušra Dailydaitė, socialinė pedagogė.
  • Daiva Mikučionienė, etikos mokytoja metodininkė;
  • Gintautas Augulis, matematikos mokytojas metodininkas;
  • Rima Skirgailienė, biologijos mokytoja metodininkė;
  • Eglė Aleknavičienė, geografijos mokytoja;

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

  • Komisijos pirmininkas –  direktoriaus pavaduotojas ugdymui Gintautas Rimkevičius
  • Komisijos pirmininko pavaduotoja – socialinė pedagogė metodininkė Aušra Dailydaitė 
  • Komisijos sekretorė  – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Lina Sutkuvienė

Komisijos nariai:

  • Psichologė Asta Chmieliauskienė
  • Anglų kalbos mokytoja metodininkė Rasa Veličkienė
  • Vyr. kūno kultūros mokytoja Indrė Každailytė
  • Matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis
  • Biologijos mokytoja metodininkė Edita Railė
  • Anglų kalbos mokytoja Jurgūnė Savickienė
  • Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Violeta Čekanauskienė

KRIZIŲ VALDYMO KOMANDA

Komandos nariai:

Komandos vadovė –  direktorė Nerija Baltrėnienė

  • Narys, atsakingas už komunikaciją – direktoriaus pavaduotojas ugdymui Gintautas Rimkevičius
  • Narė, atsakinga už psichologinės pagalbos organizavimą ir (ar) teikimą – psichologė Asta Chmieliauskienė
  • Narė, atsakinga už saugumą ­– socialinė pedagogė metodininkė Aušra Dailydaitė
  • Narė, atsakinga už pirmosios medicininės pagalbos organizavimą – sveikatos priežiūros specialistė Violeta Čekanauskienė

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ KOMISIJA

Komisijos pirmininkas – geografijos mokytoja Eglė Aleknavičienė 

Komisijos nariai:

  • Anglų kalbos mokytojas metodininkas Tomas Poškaitis
  • Kūno kultūros mokytoja metodininkė Loreta Gustaitienė
 
GIMNAZIJOS VEIKLOS KOKYBĖS ĮSIVERTINIMO KOORDINACINĖ DARBO GRUPĖ
 
KoordinatorėKristina Statkutė, direktorės pavaduotoja ugdymui.
 

Nariai:

  • Gintautas Rimkevičius, direktorės pavaduotojas ugdymui;
  • Sigita Mikalauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Elena Vitkauskienė, istorijos mokytoja metodininkė;
  • Natalija Kliorienė, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
  • Artūras Šakalys, informacinių technologijų mokytojas metodininkas;
  • Daiva Jokūbaitienė, bibliotekininkė.
STRATEGINIO PLANO 2019-2021 MOKSLO METAMS DARBO GRUPĖ
 
  • Nerija Baltrėnienė, gimnazijos direktorė – pirmininkė;
  • Diana Vaičaitienė, direktorės pavaduotoja ūkio reikalams;
  • Kristina Statkutė, direktorės pavaduotoja ugdymui;
  • Gintautas Rimkevičius, direktorės pavaduotojas ugdymui;
  • Algirda Surblienė, fizikos mokytoja ekspertė;
  • Sigita Mikalauskienė, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Alma Žitinevičienė, matematikos mokytoja metodininkė;
  • Dalia Jankauskienė, gimnazijos tarybos pirmininkė;
  • Gabrielius Putelis, 4e klasės mokinys;
  • Emilija Vietrinaitė, 3 d klasės mokinė.

KAUNO „AUŠROS“ GIMNAZIJOS METINĖS VEIKLOS PLANO RENGIMO DARBO GRUPĖ

Pirmininkė– Nerija Baltrėnienė, gimnazijos direktorė;

Nariai:

  • Gintautas Rimkevičius, direktorės pavaduotojas ugdymui;
  • Kristina Statkutė, direktorės pavaduotoja ugdymui;
  • Diana Vaičaitienė, direktorės pavaduotoja ūkio reikalams;
  • Aušra Dailydaitė, socialinė pedagogė metodininkė;
  • Edita Railė, biologijos mokytoja metodininkė;
  • Rimantė Gegužienė, lietuvių kalbos mokytoja ekspertė;
  • Natalija Kliorienė, rusų kalbos mokytoja ekspertė;
  • Alma Žitinevičienė, matematikos mokytoja metodininkė. 
METODINIŲ GRUPIŲ SĄRAŠAS IR JŲ PIRMININKAI
 
  • Rūta Petrauskaitė-Gervickienė, užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė;
  • Rimantė Gegužienė, lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkė;
  • Daiva Mikučionienė, socialinių mokslų metodinės grupės pirmininkė;
  • Gintautas Augulis, tiksliųjų mokslų metodinės grupės pirmininkė;
  • Algirda Surblienė, gamtos mokslų  metodinės grupės pirmininkė;
  • Loreta Gustaitienė, kūno kultūros metodinės grupės pirmininkė;
  • Irena Gruzdienė, menų ir technologijų metodinės grupės pirmininkė.