Knygos „Klausausi tylos“ pristatymas

Marija G ir knyga
2018 m. gegužės 7 dienos saulėtą popietę į gimnazijos skaityklą rinkosi knygos mylėtojai  – mokytojai, gimnazijos vadovai, mokiniai, rašytoja Marija Gustainienė  pristatė naujausią esė ir refleksijų knygą „klausausi tylos“ (2018).

Mokytoja nuosekliai atveria pasaulį skaitytojams savo kūrybos pasaulį.

Nuo debiutinės knygos ,,Mano dalia dalužė“ (2003) praėjo 15 metų. Jau po pirmosios knygos Marija sulaukė gausaus literatūrologų dėmesio ir įvertinimo. Šiandien Mariją sveikiname išleidus jau septintąją knygą, kuri jau pristatyta Vaižganto, Maironio lietuvių literatūros muziejuose. Romanas ,,Laiškas ant obels žiedo“ (2014) buvo skaitomiausių knygų dešimtuke.

Pristatant knygą ,,Klausausi tylos“ (filosofinės esė ir refleksijos), 2 b klasės mokinės Simona  Kondrotaitė, Gerda Tumelytė, Nomeda Navickaitė ir Nida Modzeliauskaitė skaitė ištraukas, o Gustė Šapranauskaitė grojo gitara ir dainavo.