Spalio 15-17 dienomis mes, 3 d klasės mokiniai Algirdas Šmitas ir Kristupas Bilinskas, dalyvavome Kauno savivaldybės organizuotoje „Kauno jaunimo konferencijoje“.  Konferencijos tikslas skatinti jaunimo integraciją į sprendimų priėmimo procesą Kauno mieste. Renginyje dalyvavo svečiai iš Portugalijos  bei Kipro, o moderatoriai buvo iš Serbijos, bendravome anglų kalba. Tai mums suteikė galimybę pasiremti kitų šalių patirtimis. Konferencijos metu mes generavome idėjas. Aš, Algirdas, priklausau švietimo grupei −  kartu mes priėjome išvadą, jog mums reikėtų keisti ugdymo programas ir jas suderinti tarpusavyje, telkti didesnį dėmesį į mokinių psichologinę būklę, pamokų metu mokinius mokyti ne tik teorinių dalykų, bet ir kritinio bei kūrybinio mąstymo.

Konferencijoje labiausiai patiko tai, kad mes galėjome pasikonsultuoti ne tik su Kauno miesto savivaldybės nariais, bet ir įvairiausių sričių užsienio šalių atstovais. Po šios konferencijos kiekvienos grupelės atstovai dalyvaus Kauno miesto savivaldybės posėdyje, kuriame pristatys savo sugeneruotas idėjas ir galbūt taip prisidėsime prie Kauno miesto gerovės. Be to, tai puiki patirtis, naujos pažintys, pagerinome anglų kalbos ir viešo kalbėjimo įgūdžius, pasitikėjimą savimi.

3 d klasės mokiniai Algirdas Šmitas ir Kristupas Bilinskas