Šių metų gruodžio 7 dieną mokinių jaunosios bendrovės „TRIO” komanda:  Dija, Samanta, Gabija, Neda ir Viktorija (3 d kl.), dalyvavo LJA organizuotame renginyje Jaunųjų bendrovių Kalėdinėje eXpo 2019 Vilniaus Rotušėje.

Tai tradicinė kalėdinė Lietuvos Junior Achievement jaunųjų bendrovių mugė. Renginyje buvo galima įsigyti dar mokyklos suole moksleivių kuriamų produktų ir teikiamų paslaugų. Mugėje dalyvavo rekordinis JB skaičius,  net 70 bendrovių, kurias sudarė 280 jaunųjų verslininkų iš Lietuvos mokyklų.

„TRIO” komanda puikiai pristatė gaminamus papuošalus, gavo daug naudingų patarimų, kaip plėtoti verslą ir praplėsti gaminių asortimentą. Komisija skatino nesustoti, generuoti ir įgyvendinti idėjas bei maksimaliai išnaudoti turimas galimybes, tobulėti ir ateityje išsiplėsti ne tik į MJB, bet ir kurti savą verslą.

Ačiū merginoms už šaunų bendrovės pristatymą!

Ekonomikos mokytoja V. Zolubienė