Informacija apie profesijas
Profesijų vadovas:

www.euroguidance.lt/profesijosvadovas/double.php?content=raktazodziai

http://www.euroguidance.lt/profesijosvadovas

„Profesijos vadovo“ elektroninė versija (apie 700 nuotraukomis iliustruotų profesijų). Informacija apie visas profesijas, mokyklas, aukštąsias mokyklas ir kt. Patarimai kaip rašyti CV, motyvacinį laišką ir pan.

www.profesijupasaulis.lt

Informacija apie studijas
www.aikos.smm.lt Informacija, sukaupta švietimo, statistikos ir darbo informacinėse sistemose įvairioms vartotojų grupėms. Rasite profesijas ir jų aprašus.
www.lamabpo.lt Rasite studijų programas, prašymo blanką, Lietuvos aukštųjų mokyklų asociaciją.
www.studijos.lt Studentų priėmimo taisyklės į valstybines aukštąsias mokyklas: akademijas, universitetus, kolegijas; studijų programos, konkursinio balo sandara ir metinė studijų kaina; informacija apie aukštųjų mokyklų planuojamas „Atvirų durų“ dienas ir kt.
http://euroguidance.lt Informacija apie vidurinį ir profesinį mokymą, aukštąjį mokslą kolegijose ir universitetuose, mokymosi galimybes užsienyje. Karjeros planavimo žingsniai, įvairūs testai, „Profesijos vadovo“ elektroninė versija.
http://www.vsf.lt Valstybinis studijų fondas. Paskolos.
www.tinklas.lt Didžiausių Lietuvos miestų mokymo įstaigų informacinė bazė. Lietuvos mokymo įstaigų svetainių informacinė bazė. Mokomųjų ir naudingų kompiuterinių programų informacinė bazė.

Tėvams