Spalio 25 dieną gimnazijoje šventėme Heloviną (Halloween‘a), kurį organizavo gimnazistų taryba. Į šį renginį buvo pakviesti ir Senamiesčio progimnazijos 5-8 klasės mokiniai. Nuo pat ankstyvo ryto Helovino šventinė nuotaika ir dvasia sklaidė visoje gimnazijoje ir aplink ją. Mokiniai noriai dalyvavo „Geriausio Halloween‘o kostiumo konkurse 2019“, todėl mokyklos koridoriuose buvo galima sutikti įvairias baisias būtybes – vaiduoklius, raganas, velnius, giltines ir pan.  Po pamokų žiūrėjome siaubo filmą „Vaikų žaidimai“. Linksmai ir „šiurpiai“ praleidę dieną su šypsenomis iškeliavome į rudens atostogas. Smagių atostogų!

Pilną paveikslėlių galeriją galite pamatyti čia.

Gimnazistų taryba