Gimnazijos kalėdinis rytmetis „Šv. Kalėdų belaukiant…“ prasidėjo su garuojančia kakava ir ragaujant rankų darbo meduolius bei fotografuojantis su Kalėdų seneliu. Per kalėdinę bendruomenės popietę „Kalėdų žvakelę uždegsiu“ teatro studija pristatė pjesę „Nutikimas su angelu“, gimnazijos choras „Aušra“ džiugino giesmėmis ir dainomis, artėjančių švenčių proga palinkėjimus tarė gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė ir Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos administratorius kunigas Evaldas Vitulskis.
Už sukurtą kalėdinę šventę dėkojame dramos teatro studijos vadovei Vitai Nidai Žilinskienei ir choro „Aušra“ vadovui Dainiui Druskiui, o už renginio scenarijų ir eiles – anglų kalbos mokytojai Rasai Veličkienei, taip pat už kalėdinį rytmetį ¬– gimnazistų tarybos nariams, anglų k. mokytojai R.Rudzenskaitei, socialinei pedagogei A.Dailydaitei ir psichologei K.Ribikauskaitei.
Už dekoracijų gimnazijos erdvių papuošimą dalyvaujant projekte „Tylos sodai – tarp žemės ir dangaus“ dėkojame 1-4 klasių gimnazistams bei dailės ir technologijų mokytojoms I.Gruzdienei, R.Kvedarienei, V.Gužienei.
Naujųjų 2020 metų proga linkime nuoširdžiai vertintai tai, ką turime, tęsti tai, ką pradėjome, ir pasiekti tai, apie ką svajojate!

Gimnazijos administracija

Nuotraukų galeriją galite pamatyti paspaudę šią nuorodą.