• Post last modified:2022-12-02

Gruodžio 1 dieną Kauno „Saulės“ gimnazijoje vyko gamtamokslinis turnyras „Žinau, moku, galiu“. Turnyro tikslas – skatinti, ugdyti ir plėsti mokinių gamtamokslines ir bendrąsias kompetencijas.

9-10 klasių mokinių komandos varžėsi teorinių žinių varžybose, demonstravo gebėjimą spręsti įvairias loginio mąstymo, tyrimo, vertinimo, analizės užduotis. Vėliau rungėsi laboratorijose atlikdami biologijos, chemijos ir fizikos praktines užduotis.

Mūsų gimnazijai atstovavo I-ų ir II-ų STEAM klasių gimnazistai: Goda Dručiūnaitė, Karina Palčikovaitė, Kristina Rudejevaitė, Liutauras Ūsas, Emilija Urbonavičiūtė ir Gustas Gedvilas.

Mūsų gimnazijos komanda tarp 16-os miesto ir rajonų mokyklų užėmė garbingą penktą vietą.

Gamtos mokslų mokytojos