Europos kalbų diena!

IMG_4697Rugsėjo 26-ąją minint Europos kalbų dieną „Aušros“ gimnazijoje linksmai ir išradingai pristatytos  Europos kalbos – mokiniai ir mokytojai sveikinosi įvairiomis kalbomis, susibūrę prie spalvingų stendų susipažino su įvairių šalių istorija, kultūra, kalbos ypatumais, taip pat  paragavo tradicinių patiekalų. Ispaniški ritmai, lietuvių, anglų, prancūzų, rusų kalbomis skambančios dainos leido pajusti daugiakultūrės Europos kalbų įvairovę, paskatino mokytis  kalbų ir kartu priminė, kad gebėjimas susikalbėti  skirtingomis kalbomis, suprasti kitus  ir būti suprastam yra kasdienio gyvenimo būtinybė. Europos  kalbų kontekste mokiniai suvokė gimtosios kalbos vertę – juk Lietuvos, nedidelės Europos valstybės, žmonės kalba viena seniausių pasaulio kalbų.

Nuotraukų galerija