Europos diena

Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Europos diena švenčiama – gegužės 9 d. Pradėta švęsti 1950 m. gegužės 9 d. Lietuvoje Europos diena plačiau pradėta švęsti nuo 2002 metų. Organizuojami Europos dienai skirti renginiai, kurių metu visuomenė supažindinama su Europos Sąjunga, diskutuojama visai Europai svarbiais klausimais. Gegužė 9 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo Europos dienos šventėje. Atstovavome pasirinktą vieną iš Europos šalių- Ispaniją. Kodėl pasirinkome atstovauti Ispaniją? Rinkomės ilgai iš didžiausių Europos šalių, bet pasirinkome Ispaniją, dėl jos įdomios kultūros, žaismingumo.

Nuotraukų galerija

Visi pasiskirstėme vaidmenis šventėje. Dalis mokinių mokėsi ispanišką šokį, kelios mergaitės kūrė viktorinas, kurias pateikėme praeiviams. Skambėjo ispaniška muzika, rūbuose stengėmės atrasti ispaniškų akcentų. Šventė vyko pietų pertraukos metu visoje Laisvės alėjoje, o mūsų pasirodymas vyko nuo 13.30-14.30val.. Praeiviams dalinome skrajutes apie Ispanijos kultūrą. Visi gerai praleidom laiką tiek pasiruošiant šventei, tiek dalyvaujant joje.

Jonė Kazlauskaitė 1e kl. mokinė