Gegužės 29 dieną dvi ,,Aušros” gimnazijos komandos dalyvavo Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje kūrybinėse dirbtuvėse ,,Žodis – spalva – muzika”. Renginio metu komandos atliko kūrybinę užduotį: pateiktą literatūros kūrinį mokiniai turėjo meniškai perskaityti, iliustruoti piešiniu savarankiškai pasirinkta dailės technika bei pateikti muzikinę interpretaciją (pritaikyti žinomą muzikos kūrinį ar sukurti savo). Užduotims atlikti buvo skiriama 1,5 val., muzikinę užduotį dalyviams padėjo atlikti konservatorijos mokiniai – konsultantai.  Mokinius lydėjo puiki kūrybinė nuotaika. Mūsų gimnazijos mokiniams sekėsi puikiai: 1a ir 1e klasių komanda ,,Aušrelė” buvo apdovanota 3-iojo laipsnio diplomu, o 1-ojo laipsnio diplomas skirtas 2c ir 2d klasių komandai ,,Aušra”. Sveikiname komandas!

Uždaryti Meniu