Balandžio 4 d. 2-4 klasių mokiniai kartu su istorijos ir ekonomikos mokytojomis dalyvavo edukaciniame projekte „Mokiniai renka Prezidentą“. Renginį vedė politikos žurnalistas Edmundas Jakilaitis, o su mokiniais diskutavo I. Šimonytė, A. Juozaitis ir M. Puidokas. Mokiniai turėjo galimybę užduoti juos dominančius klausimus diskusijos dalyviams. Pabaigoje mokiniai galėjo tiesiogiai balsuoti, o rezultatai buvo iš karto matomi viešai skelbiant ekrane.  Daugiausiai balsų surinko kandidatė I. Šimonytė.

Mokinių dalyvavimas tokiose diskusijose leidžia pajusti pilietinę socialinę atsakomybę ir suvokti viešojo valdymo svarbą. Toks renginys ugdo mokinių pilietiškumą, socialinį aktyvumą, skatina įsitraukti į politinį ir pilietinį šalies gyvenimą.

Ekonomikos mokytoja Vilija Zolubienė

Uždaryti Meniu