E-Twinning projekto pabaiga

IMG_5480

Baigiantis mokslo metams baigėme e-Twinning erdvėje projektą „To Be Continued“ („Lauksime tęsinio“), kurio metu 1 F klasės mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Jurgūnės Savickienės, kūrė ir rašė istorijos tęsinį  kartu su mokiniais iš Latvijos, Kroatijos, Slovakijos, Čekijos ir Kauno technikos licėjaus.

Projekto vykdymo metu mokiniai rašė  pasakojimą/istoriją apie Pyterio Nikolsono nuotykius kaktusų šalyje Meksikoje ir tragišką jo likimą. Projekto rezultatas – išleistas leidinukas su visu pasakojimu ir mokinių pieštomis iliustracijomis.

Per mokslo metus  mokiniai turėjo sekti savo kolegų kitose šalyse kūrybinį procesą,  pamokų metu ar po jų bendrauti mini konferencijose e-Twinnng portale ar programa ,,Skype‘‘  ir lavinti savo kalbėjimo bei rašymo įgūdžius.

Aktyviausi mūsų gimnazijos projekto dalyviai buvo

Rojus Renevis, Vytaras Žilinskas, Simonas Valentinas, Domantas Martišius, o iliustracijas kūrė Paulina Gusevaitė.

Leidinį galima pamatyti mokytojos 215 anglų kalbos kabinete, o  vasarą laukiame projekto įvertinimo tarptautiniu mastu ir tikimės vienokio ar kitokio apdovanojimo kitais mokslo metais.

Projektų rengimo būrelio vadovė

anglų kalbos  mokytoja