Rugsėjo 28 d.  trečių ir ketvirtų klasių mokiniai, svajojantys kurti verslą, dalyvavo debatuose „Kiek vietos po Lietuvos saule liks smulkiam ir vidutiniam verslui?“. Debatai vyko tradicinės parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu. „Nestokokim idėjų, nebijokim kurti, drąsiai pasirinkime naujoves ir tik su jomis galime konkuruoti pasaulyje“, jaunimą drąsino Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas R. Dargis.

Debatų dalyviai pabrėžė, kad „Lietuva turi verslumo geną“, tačiau pastaruoju metu verslas susiduria su darbo jėgos trūkumu, emigracija bei kitais iššūkiais, kuriuos spręsti turėtų Lietuvos vyriausybė

Po debatų specialioje „Versli Lietuva“ erdvėje „Socialinio verslo prekybos arka“   mokinai galėjo susipažinti su socialiniais verslais, jų gaminama produkcija bei šių verslų sprendžiamomis problemomis.

Džiugu, kad po renginio mokiniai diskutavo apie verslo idėjas, naujus lietuviškus produktus, jų reikalingumą visuomenei.

Ekonomikos mokytoja Vilija Zolubienė