Liepos 13 dieną Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje vyko 100-osios abiturientų laidos iškilminga brandos atestatų įteikimo šventė. Susirinkusius abiturientus, jų tėvelius, mokytojus, svečius su gražia švente sveikino gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė. Sveikinimo žodį tarė ir sėkmės abiturientams linkėjo arkikatedros bazilikos administratorius kunigas Evaldas Vitulskis, klasės vadovių atstovė Rasa Veličkienė bei mokinių atstovė, abiturientė Ugnė Mickevičiūtė. Renginį vedė gimnazistų tarybos pirmininkė Evelina Bublytė.

Linkime visiems šios laidos abiturientams kuo geriausios kloties gyvenime, o kiekvienam iš jų primename Motinos Teresės žodžius:

Rask laiko mąstymui – tai jėgos šaltinis.

Rask laiko žaidimui – tai jaunystės paslaptis.

Rask laiko mokslui – tai išminties pagrindas.

Rask laiko artimui – tai laimės garantas.

Rask laiko meilei – tai sielos žiedas.

Rask laiko svajonėms – tai dausų sparnai.

Rask laiko juokui – tai gyvenimą lengvinanti daina.

Rask laiko planavimui – tai užtikrins sėkmę pirmiesiems septyniems dalykams rasti…

Būkite laimingi!

Nuotraukų galerija