baltukas1

2017 m. gimnazijoje, mokantis ekonomikos ir verslumo pagrindų pagal Lietuvos Junior Achievemen programą, įkurtos dvi mokinių mokomosios bendrovės. MMB „Baltukas“ gamins dantų balinimo priemones, o MMB „Karališki papuošalai“ mus puoš apyrankėmis, kaklo vėriniais ir kitais mielais aksesuarais. Tai ne verslo žaidimas ar verslo simuliacija, tai realus verslas, kurį valdydami mokiniai patirs, kaip veikia nuosavas verslas, taikys mokykloje įgytas žinias, mokysis panaudoti savo talentus ir gebėjimus, kuriant ir valdant įmonę.

Tarptautiniai tyrimai rodo, kad „Junior Achievement“ programas baigę ir jų metu mokomąsias bendroves įkūrę mokiniai žymiai dažniau pradeda savo verslą nei nedalyvavusieji programose. MMB yra viena iš Europos Komisijos labiausiai rekomenduojamų verslumo ugdymo priemonių.

Nepraeikite pro šalį! Įsigykite bendrovių produkcijos!