Spalio 25 dieną dalis „Aušros” choro narių kartu su kitų mokyklų choristais iškeliavo į Italiją. Kelionė autobusu buvo ilga ir varginanti, bet pamatyti vaizdai ir teigiamos emocijos leido pamiršti visus nesklandumus. Nepaisant nuovargio ir laiko trūkumo, kelionė buvo puiki.

Aplankėme kelis garsius Italijos miestus: Florenciją, Romą bei Veneciją. Bet svarbiausias kelionės tikslas, susijęs su mažu Italijos miesteliu Nomadelfija, kur mes koncertavome. Nomadelfiečiai mus labai šiltai priėmė į savo namus, valgydino… Ten praleidome 2 dienas: susipažinome su Nomadelfijos istorija, kultūra, tradicijomis ir miestelio bendruomene. Nors prieš koncertą visi labai jaudinomės, bet viskas praėjo sklandžiai. Mums greičiausiai padėjo bendruomenės narių šiltumas ir nesibaigiančios šypsenos. Pasibaigus koncertui nomadelfiečiai mus pakvietė prie vaišių stalo, kur grojant muzikai mes visi linksmai praleidome laiką, nes tai buvo mūsų paskutinis vakaras kartu. Kitą rytą teko anksti išvykti ir buvo labai gaila, kad taip trumpai lankėmės Nomadelfijoje. Daugelis sakė, jog mielai čia būtų praleidę visą savaitę.

Grįžtant namo dar ilgai skambėjo dainuotos ir lietuviškos, ir itališkos dainos. Ši mūsų kelionė, kad ir trumpa, bet buvo labai sėkminga ir kupina šiltų prisiminimų. Ačiū choristams, solistei Martynai Puskunigytei ir choro vadovui Dainiui Druskiui.

3d gimnazistės  Ula ir Paulina