Šių metų spalio 16 d. Kauno „Aušros“ gimnazijoje vyko atvira anglų kalbos pamoka  „Century youth fashion styles and images“ (mokytojos J. Savickienė ir R. P. Gervickienė). Pamokos metu 1c klasės gimnazistai pateikė savo ilgalaikius projektus. Komandų nariai aktyviai bendradarbiaudami pristatė savo kūrybiškus pasirodymus, kuriuose svarbus buvo ne tik įvaizdis, bet ir turtingas anglų kalbos žodynas.

Gimnazistai, atkreipę dėmesį į gimnazijos mokinių aprangos dėvėjimo tendencijas, atliko tyrimą pirmose gimnazijos klasėse, ir pristatė naujos uniformos idėjas. Ši  mokinių iniciatyva susilaukė labai daug teigiamų vertinimų.  Viską apibendrinant, galima teigti, kad mokiniai noriai įsitraukė bei palankiai įvertino vykusią pamoką ir pageidavo daugiau panašių projektų.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame 1c klasės mokiniams už puikiai atliktus ir pristatytus ilgalaikio anglų kalbos projekto darbus.