Šiais metais persikėlusi į nuotolinę erdvę lapkričio 16-20 d. Kauno „Aušros“ gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi atranka į anglų kalbos klubo gabių narių ratą. Tarp priėmusių iššūkį gimnazistų labiausiai išsiskyrė 9 mokiniai ir vertinimo komisiją įtikino ne tik savo išskirtinėmis anglų kalbos žiniomis, bet ir kritinio bei analitinio mąstymo įgūdžiais, plačia pasaulėžiūra bei kūrybiškumu. Visiems prizinių vietų laimėtojams elektroniniu paštu bus išsiųstas Anglų kalbos klubo garbės sertifikatas.  Skelbiame nugalėtojų sąrašą:

I gimnazijos klasė:

1. Monika Didžgalvytė 1a kl. (vyr. mokytoja R.P.Gervickienė)

2. Titas Blekaitis 1a kl. (vyr. mokytoja R.P.Gervickienė)

3. Adrija Valaitytė 1c kl. (mokytoja I.Simončiuk)

II gimnazijos klasė:

1. Naidas Stupuris 2d kl. (mokytoja I.Simončiuk)

2. Augustė Gendvilaitė 2b kl. ( vyr. mokytoja J.Savickienė)

3. Adrija Ališauskaitė 2d kl. (mokytoja I.Simončiuk)

III gimnazijos klasė:

1.      Tija Guvaitė 3b kl. (mokytoja I.Simončiuk)

2.      Gustė Mickevičiūtė 3d kl. (mokytoja metodininkė R. Veličkienė)

3.      Miglė Marščionkaitė 3b kl. (mokytoja I.Simončiuk)

Tikimės, jog ši komanda ir jos nariai sėkmingai atstovaus mūsų gimnazijai šių mokslo metų numatytuose anglų kalbos miesto ir respublikos konkursuose bei renginiuose ir dar ne kartą įrodys, kad jie yra verti gabiausių gimnazijos mokinių vardo. Nuoširdus ačiū dalyvavusiems mokiniams bei atrankas organizavusiems mokytojams: Jurgūnei Savickienei, Rasai Veličkienei, Ingai Simončiuk, Rūtai Rudzenskaitei, Tomui Poškaičiui ir Rūtai Petrauskaitei-Gervickienei.