32 laidos susitikimas

Liepos 27 dieną į klasės susitikimą rinkosi 32 laidos abiturientai. 1950 metais mokyklą baigė 33 mokiniai. Šiandien likę 15, tačiau  atvyko tik 6. Energingasis klasės seniūnas, pagrindinis šių susitikimų organizatorius,  Romualdas Malinauskas palaiko ryšį su visais likusiais klasės draugais.  Visiems susirinkusiems jis pirmiausia papasakojo apie neatvykusius, paaiškino neatvykimo priežastis. Vėliau vyrai prisiminė mokyklinius metus, kalbėjo apie tai, ką veikė po gimnazijos baigimo, analizavo naujausius mokslo pasiekimus, na, ir žinoma, kalbėjo apie politiką. O kaip kitaip, kai klasės draugas – pats Vytautas Landsbergis, kuris, nežiūrint didžiulio užimtumo, nepraleidžia nei vieno klasiokų susibūrimo. Po keletos valandų draugiško pokalbio, tvirtai paspaudę vienas kitam rankas, atsisveikino iki kitų metų vasaros.
Šios laidos abiturientai 2015 m. vasarą, kai „Aušros“ gimnazija ruošėsi švęsti šimtmečio jubiliejų, susirinko paminėti mokyklos baigimo 65-metį. Tada ir buvo nutarta susitikimus organizuoti kiekvienais metais.