Kas yra matematika? Atrodo, šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai – aritmetika, algebra, geometrija ir t.t. tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti.

2022 m. sausio 18 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 3-ų gim. klasių tarpklasinė matematikos viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo dvylika 3-ų klasių mokinių, kurie bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas matematinio-loginio testo užduotis ar klausimus.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką kitu kampu ir patikrinti mokinių greitą matematinį-loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

1. Sudominti mokinius matematine kalba.
  2. Atrinkti mokinius, kurie atstovaus gimnaziją Kauno miesto 25-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname 3-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąją vietą užėmė – Tomas Juknevičius surinkęs 62 taškus (3d klasės mokinys, kurį ruošė matematikos mokytoja ekspertė Lilija Baltramonaitienė).

Antrąją vietą užėmė – Evelina Jankauskaitė surinkusi 49 taškus (3c klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja Svajūnė Kondrotaitė).

Trečiąją vietą užėmė – Miglė Pažėraitė surinkusi 35 taškus (3c klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Tikimės, kad mokiniams pavyks sėkmingai atstovauti Kauno „Aušros“ gimnazijai ir tarpmokyklinėje matematikos viktorinoje.

Matematikos viktorinos organizatorius ir moderatorius matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis