2022 m. gegužės 3 d.  vyko Kauno miesto 26-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finalas.

Viktorinos finale dalyvavo trylika mokinių komandų iš įvairių miesto mokyklų, kurios  nugalėjo 2021-2022 m. m. atrankiniuose turnyruose. Finale komandos bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas įvairias matematines-logines užduotis ir klausimus.

Sveikiname mūsų gimnazijos finalinio turnyro prizininkus ir dalyvius:

Antrąją vietą užėmė – komanda „Aušra 3“ (Gimnazistai: Evelina Jankauskaitė, Tomas Juknevičius, Miglė Pažėraitė. Mokinius ruošė matematikos mokytojos:  Lilija Baltramonaitienė, Alma Žitinevičienė ir Svajūnė Kondrotaitė).

Devintąją vietą užėmė – komanda „Aušros 1“ (Gimnazistai: Emilija Grušelionytė, Jormandas Bratejko, Gustas Gedvilas. Mokinius ruošė matematikos mokytojai: Lilija Baltramonaitienė,  Gintautas Augulis ir Laimonas Kaselis).

Dešimtąją vietą užėmė – komanda „Aušros 2“ (Gimnazistai: Gabija Deveikytė, Justas Sirvydis, Rugilė Šilytė. Mokines ruošė matematikos mokytojos Aurelija Čeplevičienė ir Alma Žitinevičienė).

Matematinės viktorinos organizatorius ir moderatorius Kauno „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis