2021 m. gegužės 18 d. vyko Kauno miesto 25-osios tarpmokyklinės matematikos viktorinos „MMM“ finalas.

Viktorinos finale dalyvavo dvylika mokinių komandų iš įvairių miesto mokyklų, kurios  nugalėjo 2020-2021 m. m. atrankiniuose turnyruose. Finale komandos bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas įvairias matematines-logines užduotis ir klausimus.

Sveikiname mūsų gimnazijos finalinio turnyro prizininkus ir dalyvius:

Antrąją vietą užėmė – komanda „Aušra 2“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Orinta Jarašunaitė, Martyna Puskunigytė, Vytautas Šergalis. Mokinius ruošė matematikos mokytojos  Lilija Baltramonaitienė ir Aurelija Čeplevičienė).

Penktąją vietą užėmė – komanda „Aušros 1“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Grantas Raškevičius, Miglė Černiauskaitė, Kotryna Masiukaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytojai Gintautas Augulis, Lilija Baltramonaitienė ir Alma Žitinevičienė).

Devintąją vietą užėmė – komanda „Aušros 3“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Justė Česlevičiūtė, Agnė Bakanaitė, Viktorija Garmutė. Mokines ruošė matematikos mokytojai Gintautas Augulis ir Alma Žitinevičienė).

Matematinės viktorinos organizatorius ir moderatorius

Kauno „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytojas metodininkas

Gintautas Augulis