2019 m. balandžio 16 d. gimnazijoje vyko Kauno miesto 23-osios tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finalas.

Viktorinos finale dalyvavo vienuolika mokinių komandų iš įvairių miesto mokyklų,  nugalėjusių 2018-2019 m. m. atrankiniuose turnyruose. Finale komandos bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktas įvairias matematines bei logines užduotis.

Sveikiname finalinio turnyro nugalėtojus, prizininkus ir dalyvius:

Pirmąją vietą užėmė  „X ir Y“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Inesa Dolotovaitė,   Raminta Mockutė, Evita Ramanauskaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis).

Antrąją vietą – komanda „Big chunkgus“ (Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai: Marijus Butauskas, Orestas Fridmanas, Justas Zdanavičius. Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė  Kornelija Intienė).

Trečiąją vietą – komanda „XYZ“ (Kauno Žaliakalnio progimnazijos mokiniai: Rimantė Jankūnaitė, Ema Kepežinskaitė, Kotryna Kaltanaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Birutė Narijauskaitė).

Trečiąją vietą – komanda „√ – 1“  (Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai: Erikas Rudokas, Nojus Jazukevičius, Rugilė Kaluževičiūtė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja ekspertė Rita Jonaitienė).

Ketvirtąją vietą – komanda „Diskriminantai3“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Aistė Narbutaitė, Gustė Mickevičiūtė, Nojus Petravičius. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Penktąją vietą – komanda „Begalybė“ (Kauno „Aušros“ gimnazijos mokiniai: Titas Čiurovas, Svaja Mickevičiūtė, Lukas Bakis. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Ilona Tirvienė).

Šeštąją vietą – komanda „Ledo šalis“ (Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos mokiniai: Ignas Lagunavičius, Karolis Staniulis, Gabrielė Žukauskaitė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Ramutė Grinkevičiūtė).

Septintąją vietą – komanda „Šakniukai“ (Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai: Aistė Daukševičiūtė, Martynas Paškevičius, Jonas Žilinskas. Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytoja Irma Senikaitė).

Aštuntąją vietą – komanda „Trikampis“ (Kauno Jono ir Petro Vileišių mokyklos  mokiniai: Viktorija Vetrenko, Kamilė Čeilitkaitė, Justė Dementavičiūtė. Mokinius ruošė matematikos mokytoja metodininkė Aušra Marija Bidvienė).

Devintąją vietą – komanda „Keistuoliai“ (Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai: Emilija Augustaitytė, Julija Kuzmina, Matas Raugevičius. Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytoja Vilma Kazlauskienė).

Dešimtąją vietą užėmė – komanda „Pitagorės“ (Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos  mokiniai: Justė Julytė, Kamilė Rastauskaitė, Martina Ščiučkaitė. Mokinius ruošė matematikos vyr. mokytoja Jurgita Macijauskienė).

Matematinės viktorinos organizatorius ir vedėjas

Kauno „Aušros“ gimnazijos matematikos mokytojas metodininkas

Gintautas Augulis