Archive for 2018-05-16

Sveikiname Miglę Palskytę!

2018.05.15

Gegužės 15 d. KTU Ekonomikos fakultete vyko Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, laimėjusių ekonomikos olimpiadose ir konkursuose, apdovanojimo šventė.

Džiugu, kad mūsų mokyklos 1 c klasės mokinei Miglei Palskytei įteiktas padėkos raštas ir asmeninė dovana už laimėtą I-ąją vietą kompiuterinio monopolio turnyre. Sveikiname Miglę!

Sveikiname Pauliną Sirvydytę!

20180514_143800

Gegužės 14 dieną Kauno „Aušros“ gimnazijoje vyko Kauno miesto geografijos olimpiadų ir konkursų nugalėtojų ir jų mokytojų apdovanojimo  šventė. Tarp nugalėtojų ir mūsų gimnazijos  1 d klasės mokinė Paulina Sirvydytė.

Paulina kovo 1 dieną dalyvavo Kauno miesto geografijos olimpiadoje „Mano gaublys“ ir užėmė trečiąją vietą, apdovanota  medaliu ir diplomu už puikius pasiekimus.