Respublikinis anglų kalbos konkursas

Balandžio 13 ir 14 dienomis gimnazijoje vyko respublikinis I ir II gimnazinių klasių anglų kalbos konkursas. Mokiniai atliko įvairias užduotis, kūrė prezentacijas apie Kauno miestą ir  konkurso pabaigoje pasidalinę komandomis…

Komentarai įrašui Respublikinis anglų kalbos konkursas yra išjungti

Verslininkai ekonomikos pamokose

pamoka.ekonomika

Balandžio 17 dieną ekonomikos ir verslo pamokose lankėsi svečiai iš SEB banko bei įmonės „Viduramžių pasiuntiniai“.

1 a klasės mokinai susitiko su SEB banko atstovais V.Kulik  ir  V.Urbonu, kurie mokiniams pasakojo apie asmeninių finansų valdymo svarbą, biudžeto planavimą, pinigų taupymo privalumus bei trūkumus. Banko atstovai žavėjosi mokinių aktyvumu bei supratimu apie finansų valdymą. (daugiau…)

Komentarai įrašui Verslininkai ekonomikos pamokose yra išjungti

Sveikiname G.Tumelytę ir N.Navickaitę

2 b gimn. klasės mokinės Gerda Tumelytė ir Nomeda Navickaitė (mokyt. Marija Gustainienė) dalyvavo 50-ajame Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurse, pateikė savo kūrybos darbus ir buvo apdovanotos padėkos raštais.

Komentarai įrašui Sveikiname G.Tumelytę ir N.Navickaitę yra išjungti
Uždaryti Meniu