Archive for 2017-10-20

Virtuali kelionė per Vokietiją

WP_20171020_022
Lietuvoje jau antrus metus vykdomas vokiečių kalbos dienų projektas„Ö kaip vokiškai?“
Spalio 20 dieną mūsų gimnazijos 1 ir 2 klasių mokiniai dalyvavo renginyje ,,Virtuali kelionė per Vokietiją“, kurios metu mokiniai pristatė aštuonis mažai žinomus, bet įdomius Vokietijos miestelius, tų miestelių žmones, regionui būdingą maistą. Mokiniai paruošė plakatų parodą, pateiktis, trumpus filmukus apie pasirinktus miestus. Plakatų paroda buvo eksponuojama gimnazijos skaitykloje spalio 16 -20 dienomis.

Konferencija „Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos”

20171019_125259

Spalio 18 dieną Kauno moksleivių aplinkotyros centre vyko mokinių tiriamųjų darbų konferencija, kurios tema  – sveikos gyvensenos galimybės ir perspektyvos. Mūsų gimnazijos II b kl. mokinės Nomeda Navickaitė ir Gerda Tumelytė atliko tiriamąjį darbą apie nenatūralių priedų higienos ir kosmetikos produktuose poveikį žmogaus sveikatai, o Gabrielė Kirlytė ir Aušrinė Žukauskaitė šia tema parengė pranešimą ir jį pristatė konferencijos metu. Pranešimas sulaukė dėmesio dėl temos aktualumo ir įdomiai atlikto tyrimo. Mokinėms įteikti padėkos ir konferencijos dalyvio pažymėjimai.