Archive for 2017-05-10

Susitikimas su literatūrologe Gintare Bernotiene

Gegužės 10 d. mokyklos abiturientai dalyvavo netradicinėje pamokoje apie vieną garsiausių  XX a. poečių Juditą Vaičiūnaitę. Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto Šiuolaikinės literatūros skyriaus mokslo darbuotoja G. Bernotienė, nuosekliai tyrinėjanti poetės kūrybą, skaitė paskaitą ,,Juditos Vaičiūnaitės kelias į klasikes‘‘. Mokiniai sužinojo naujų dalykų apie poetės gyvenimą ir kūrybą, sudėtingą kūrėjo situaciją sovietmečiu.

Vertimo konkursas „Verstuvės“ gimnazijoje

Minint Europos dieną „Aušros“ gimnazijoje įvyko virtualus respublikinis vertimo konkursas iš anglų kalbos „Verstuvės“, kurį inicijavo KTU Socialinių, humanitarinių ir menų fakulteto Šiuolaikinių kalbų ir tarpkultūrinės komunikacijos katedra. Mūsų gimnazijos moksleiviai .

Nuotraukų galerija