Kas yra matematika? Atrodo, šią mįslę gana lengva įminti. Dauguma atsakytų, kad tai – aritmetika, algebra, geometrija ir t.t. tačiau jei paklaustume, kodėl aritmetika ar algebra yra matematika, daugelis susimąstytų. Pasirodo, ne taip jau lengva atsakyti.

2021 m. gruodžio 7 d. gimnazijoje nuotoliniu būdu vyko 2-ų gim. klasių tarpklasinė matematikos viktorina „MMM“. Šioje viktorinoje dalyvavo dvidešimt vienas 2-ų klasių mokinys, kurie bandė rasti kelius ir atsakymus į pateiktus matematinio-loginio testo užduotis-klausimus.

Viktorinos tikslas – pažvelgti į matematiką kitu kampu ir patikrinti mokinių greitą matematinį-loginį mąstymą.

Viktorinos uždaviniai:

1. Sudominti mokinius matematine kalba.
  2. Atrinkti mokinius, kurie atstovaus gimnazijai Kauno miesto 25-osios tarpmokyklinės matematinės viktorinos „MMM“ finaliniame turnyre.

Sveikiname 2-ų klasių atrankinio turnyro nugalėtojus:

Pirmąją vietą užėmė – Asta Krivoščenko, surinkusi 42 taškus, (2c klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja metodininkė Aurelia Čeplevičienė).

Antrąją vietą užėmė – Rugilė Šilytė, surinkusi 35 taškus, (2a klasės mokinė, kurią ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Trečiąją vietą užėmė – Justinas Sirvydis, surinkęs 31 tašką, (2a klasės mokinys, kurį ruošė matematikos mokytoja metodininkė Alma Žitinevičienė).

Tikimės, kad mokiniams pavyks sėkmingai atstovauti Kauno „Aušros“ gimnazijai ir tarpmokyklinėje matematinėje viktorinoje.

Matematinės viktorinos organizatorius ir moderatorius, matematikos mokytojas metodininkas Gintautas Augulis