Spalio 18-ą dieną mūsų gimnazijoje vyko įspūdingas renginys − 1-ų klasių mokinių inauguracija. Šiais metais pasirinkta tema „Cirkas”. Inauguracijos rytą gimnazijos mokinius pasitiko ne tik stulbinančios cirko dekoracijos ir  artistai  − klounai, akrobatai, dresuotojai, bet ir cukraus vatos kvapas. Trečiokai (dar kitaip vadinami „krikštatėviai“) uoliai rengėsi šiai šventei ir pirmokams paruošė daug staigmenų. Taip pat nepraleido progos šiek tiek pakankinti jaunesniuosius, kad parodytų, kokie vargai laukia jų artimiausius ketverius metus. Po visų užduočių ir prisistatymų salėje pirmokai visų akivaizdoje prisiekė būti oriais gimnazistais ir puoselėti gimnazijos tradicijas. Juos pasveikino ir gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė, kuri negailėjo padrąsinančių žodžių mokyklos „naujokams”. Renginio pabaigoje pirmokams buvo įteikti gimnazijos ženkleliai, oficialiai patvirtinantys, jog pirmokai – jau tikri „aušrokai“.

Viktorija Staseliūnaitė, 3 d gimnazistė

Renginį fotografavo 2b gimnazistas Tomas Totorius ir 3e gimnazistė  Kamilė Rudzinskaitė

Pilna nuotraukų galerija

Daugiau nuotraukų galite rasti mūsų gimnazijos Facebook paskyroje.