Spalio 22-ą dieną mūsų gimnazijoje vyko įspūdingas renginys − 1-ų klasių mokinių inauguracija. Šiais metais pasirinkta tema „Diskoteka”. Inauguracijos rytą gimnazijos mokinius pasitiko ne tik stulbinančios diskotekos dekoracijos ir „apsauginiai“, kurie į diskoteką įleidinėjo tik su apyrankėmis. Trečiokai (dar kitaip vadinami „krikštatėviai“) uoliai rengėsi šiai šventei ir pirmokams paruošė daug staigmenų. Taip pat nepraleido progos šiek tiek pakankinti jaunesniuosius, kad parodytų, kokie vargai laukia jų artimiausius ketverius metus. Po pirmokų prisistatymo filmukų peržiūros, visų užduočių ir išbandymų gimnazijos koridoriuose pirmokai visų akivaizdoje, laikydamiesi saugaus atstumo sporto aikštelėje prisiekė būti oriais gimnazistais ir puoselėti gimnazijos tradicijas. Po priesaikos 1-ų klasių gimnazistus pasveikino gimnazijos direktorė Nerija Baltrėnienė, kuri negailėjo padrąsinančių žodžių gimnazijos „naujokams” ir linkėjo jiems drąsos, ištvermės ir ryžto. Renginio pabaigoje pirmokams buvo įteikti gimnazijos ženkleliai, oficialiai patvirtinantys, jog pirmokai – jau tikri aušrokai“.